Bonus Club

Aké výhody mi prináša Bonus Club na Nunofi.sk?

Na www.nunofi.sk sa vám nakupovať oplatí vždy a to aj vďaka nášmu vernostnému programu. Už pri objednávke v hodnote 1 Eur automaticky zbierate bonusové body, ktoré môže následne využiť podľa svojej zberateľskej chuti.

Čo s nazbieranými bodmi?

Bonus Club Nunofi - výhody pre vbšetkých zberateľov

Môžete ich premeniť na zľavový kupón, ktorý využijete pri ďalšom nákupe zberateľských potrieb, alebo si vybrať praktický darček z nášho katalógu odmien.

Do nášho vernostného programu sa nemusíte registrovať osobitne. Stačí ak ste už zaregistrovaným zákazníkom a body zbierate automaticky. Ak ešte nie ste zákazníkom, určite využite možnosť registrácie. Je bezplatná, nič za to neplatíte, registrácia Vám prináša iba výhody.

Zhrnuté pravidlá bonus klubu nunofi.sk

  • Za každých 1.00 € (ceny tovaru s DPH, nezapočítavajú sa náklady na doručenie a platbu) hodnoty Vášho nákupu získate 1 bod.
  • Body za uskutočnenú objednávku nad 1.00 € sa pripíšu na Váš bonusový účet, akonáhle bude objednávka v stave Vybavené (tj. bude Vami prevzatá a zaplatená).
  • V prípade stornovania objednávky je z bonusového účtu odpovedajúci počet bonusových bodov odčítaný.
  • Po prihlásení Vašim prístupovým menom a heslom uvidíte stav Vášho bonusového účtu.
  • Pri ľubovoľnej ďalšej objednávke v našom internetovom obchode si môžete spolu s nákupom vybrať za Vaše body odmenu z našej ponuky (je možné objednať aj viac odmien naraz, limitom je len počet bodov na Vašom bonusovom účte).
  • Alebo je vaše bonusové body možné vymeniť za zľavový kupón v pomere 1 bod -> 0.02 € zľavy, minimálna výška zľavy je 1.00 €. Zľavový kupón platí v internetovom obchode www.nunofi.sk a to pri nákupe nad 20.00 €. Platnosť kupónu je 6 mesiacov.
  • Objednané darčeky sú zasielané výhradne spoločne s tovarom, ale je možné tieto objednať aj samostatne bez súčasného objednania tovaru.

Platné od 2. júla 2014
Prevádzkovateľ (spoločnost Nunofia, s.r.o.) si vyhradzuje právo na zmenu týchto pravidiel.

Najdete nás na Facebooku