Česká republika

Česká republika je vnútrozemský štát v strednej Európe, ktorý vo svojej súčasnej štátoprávnej podobe vznikom v roku 1993. Česko je tvorené časťami historických krajín Koruny českej. Po zániku federácie pokračovala česká známková tvorba v čekoslovenskej tradícii. Príležitostné emisie poštových známok sú krásne ryté, tlačené oceľotlačou, ofsetom alebo ich kombináciou. 

Vybrané oddelenie Česká republika neobsahuje žiadny tovar. Zvoľte, prosím, iné oddelenie alebo použite vyhľadávanie pre hľadanie Vami požadovaného tovaru.

České poštové známky

Sme špecialisti na poštové známky. Zo sveta, Slovenska i známok vydaných v Českej republike. Patrí filatelia medzi vaše koníčky? Rozšírte si u nás filatelistické zbierky o zaujímavé poštové známky. U nás nájdete ofrankované obálky – FDC first day covers i filatelistické pamätné listy. Vrátane obľúbených motívov zvierat alebo kvetín.

Poštové známky s českou tématikou

Predávame pamätné listy s portrétmi slávnych Čechov (v obmeňovanej ponuke sa objavujú portréty politikov, vedcov či športovcov) aj historické letopočty a významné výročia – to všetko nájdete na pamätných listoch a FDC obálkach. Patríte k záujemcom nielen Českej histórie ale Česka vôbec? Zaobstarajte si tieto výnimočné české poštové známky a first day covers.

 

Platobné metódy